Yeşil Kuyu Sonbahar

· July 2, 2016 ·. Kâğıt Yayıncılık "Yeşil Kuyu Sonbahar" kitabı d&r satış linki http://www.dr.com.tr/…/R…/Turkiye-Roman/urunno=0000000700954.

Responsive image
YAZAR
Sercan Gördüm
DOSYA BOYUTU
3,12 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786056652615

Yeşil Kuyu Sonbahar harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Sercan Gördüm. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Sercan Gördüm'den Yeşil Kuyu Sonbahar kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Sercan Gördüm Yeşil Kuyu'da sıradan insanların en saf duygularını, zaman zaman tarihe de yolculuk yaptığı güçlü kurgusuyla okurlarına sunuyor. Günümüz dünyasında bir eski hatıra gibi anlatılan gerçek aşkı, Sadri ile Selma'nın aşkını okurken kalbinizin ısındığını hissedeceksiniz. "Bu roman tarih olarak bize çok yakın, duygular olarak bizden çok uzak kalmış bir zamanın yansımasıdır…""Sen de bir gün bizim hikâyemizi birine anlatırsın diye…"(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 160Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Kağıt Yayınevi ve Danışmanlık 


Sercan Gördüm. Sercan Gördüm Yeşil Kuyu'da sıradan insanların en saf duygularını, zaman zaman tarihe de yolculuk yaptığı güçlü kurgusuyla okurlarına sunuyor.